BAnerki to nerki zaprojektowane przez BA ... Magdalenę Ba. Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, precyzyjnie, z dbałością o detale w małej pracowni na krakowskim Kazimierzu.

Działam zgodnie z zasadą UPCYCLING'u ! Nie korzystam z nowych błamów zakupionych w hurtowniach. Skupuję skóry “skrawki” powstałe po produkcji ekskluzywnych mebli. Skóry są w 100% wysokiej jakości, farbowane powierzchniowo i zabezpieczone lakierem wykończeniowym, co sprawia że są bardzo trwałe i nie wchłaniają wody!

 

GENEZA: Pierwsza nerka powstała początkiem 2014 roku jako prezentowe zamówienie. Kilka miesięcy później narodziła się jej siostra oficjalnie nazwana już BAnerką ... tak się zaczęło i trwa po dziś dzień. W ciągu kilku lat w postaci personalizowanych prezentów BAnerki zrobiły światową furorę. Dowodem są zdjęcia przesyłane przez zadowolonych BAnerkowiczów z niemal każdego zakątka Ziemi.

BAnerka objęta jest prawem ochronnym dla słowno - graficznego znaku towarowego.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

“Rzeczy niemożliwe robię od ręki a na cuda trzeba trochę poczekać … “

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE. Jakość oraz niepowtarzalność nabiera coraz głębszego znaczenia w świecie, który przepełniony jest szybką modą i sieciówkami dlatego też zamówienia indywidualne cieszą się tak dużym powodzeniem.

Daję Wam prawie nieograniczone możliwości projektowania, zmiany kolorów materiałów, zmiany faktur. Im większe wyzwanie, tym większa radość dla Was jak i dla mnie.

Projekt SAVE THE EARTH:

To mój sprzeciw wobec: marnowania, zalegania i niszczenia nieużywanych a dobrej jakości rzeczy ze skóry oraz innych zdatnych do ponownego użycia materiałów.

Wyrażam go przywracając rzeczom nową formę i ponownie wdrażając je w cykl przedmiotów używanych w postaci BAnerek.

Cel: ograniczenie konsumpcji oraz produkcji, która powoduje zmiany klimatu, większe zużycie energii, zatrucie powietrza i wód. Jednym słowem rzeczom spisanym na straty bądź zapomnianym przywracam piękno i znaczenie.

Druga szansa i historia zamknięta w kształcie BAnerki.

Poniżej zdjęcie BAnerki wykonanej z nieużywanego płaszcza w odcieniu pięknej butelkowej zieleni.