• Reduced price
  • 20%

2020/1510

PLN152.00
PLN190.00
Tax included
There are not enough products in stock

Wymiary plecako-worka: ok. 45x38x11 cm

Na indywidualne zamówienie #custommade

Cena podana odnosi się do plecaka, który został już wykonany (konkretny rok - nazwa BAnerki). Kolejny egzemplarz wyceniony zostanie indywidualnie i cena może ulec zmianie.

Szczegółowe info 601400854

clear

Size Guide

BAnerki dostępne online oraz w sklepie stacjonarnym występują w 6 różnych rozmiarach:
M, L, XL, XXL, BIG BOSS, BALL BAG
BAnerki w rozmiarze S wykonywane są tylko na zamówienie.
Jeżeli szukasz niestandardowego kształtu zapraszam > TUTAJ <
Liczby w tabeli przedstawiają pomiar w cm
A B C D E
M 34 11 12 11 4 M
L 38 12 15 12 7 L
XL 40 15 16 15 7 XL
XXL 34 15 15 16 4 XXL
BIG BOSS 38 21 18 18 12 BIG BOSS
BALL BAG 40 21 15 22 11 BALL BAG
--------------------------
Rozmiary Maseczek
  A B C  
XS 21 23 15,5 XS
S 22 25 16 S
M 23 27 17 M
L 25   28 19  L
XL 27  29 21  XL
Broda 27 34 23 Broda
A długość w cm od zaczepu gumki przez nasadę nosa do zaczepu gumki
B długość w cm od zaczepu gumki w kierunku gardła i do zaczepu gumki
C długość szwu środkowego 
Size Guide
Sorry, no items left.
BODY kolor
BODY kolor
BODY rodzaj materiału
BODY rodzaj materiału
Kolor podszewki
Szelki
Quantity

BAnerki z tego katalogu wykonane zostały na indywidualne zamówienie. Niektóre materiały wykorzystane przy produkcji tych BAnerek są już niestety nie do zdobycia - końcówki kolekcji lub prywatne zasoby klientów. W tych konkretnych przypadkach adnotacja jest zamieszczona w opisie. 

W przypadku zamówień indywidualnych mocno zachęcam Was do próby zaprojektowania czegoś swojego, niepowtarzalnego: zmiana koloru podszewki, dodanie elementu zaobserwowanego w jednym modelu a kolorystyczne wzorowanie się na drugim. Jest to prosty zabieg, który sprawi, że zostaniesz w posiadaniu unikatu.

Termin realizacji ustalany indywidualnie i zależny jest od kolejki oczekujących. Standardowo mieści się on w przedziale czasowym 7 - 30 dni. Przed dokonaniem płatności upewnij się, że czas realizacji jest dla Ciebie odpowiedni. Termin realizacji zamówień powyżej 5szt może się znacznie różnic od podanego.

 

Wszystkie BAnerki powstają w Polsce w małej pracowni w Krakowie.

Skóry na BAnerki skupuję z rodzinnej fabryki ekskluzywnych mebli https://www.vieridivani.pl w postaci skrawków poprodukcyjnych. Skóra meblowa jest idealna by tworzyć produkty trwałe, odporne na zarysowania oraz długowieczne. Każda skóra pozyskana w taki sposób posiada naturalne zagniecenia, które sprawiają, że poszczególne egzemplarze mimo produkcji seryjnej są unikatowe jak odcisk palca.

Moje motto: Prawdziwą sztuką jest zrobić coś pięknego ... z niczego!

Za co kochacie BAnerki?

KSZTAŁT BAnerek jest dopasowany do krzywizn ciała. Dobrze noszą się zarówno na biodrze jak i przewieszone przez tułów.

TRANSFORMACJA to jedna z zalet BAnerek. BAnerki z karabinkami posiadają wymienne paski, można je zakupić osobno lub w zestawach. BAnerkę można nosić także tylko w postaci BODY zapinając go bezpośrednio do szlufek od spodni.

PERSONALIZACJA to jedna z opcji, z której możecie skorzystać w BAnerkowej pracowni: zmiana kolorów poszczególnych elementów, dowolny dobór materiałów (także materiały dostarczone). Konsultacja z projektantką jest bezpłatna. Cena ostateczna BAnerki personalizowanej oraz termin realizacji zamówienia ustalany jest podczas konsultacji.

WYTRZYMAŁOŚĆ BAnerek została sprawdzona na przestrzeni wielu lat. Skóra nie ulega zarysowaniom, jest odporna na wilgoć. Moi klienci wracają w międzyczasie głównie po to by zwiększyć różnorodność BAnerek w swojej szafie a nie by je naprawiać.

SKÓRA czy NIE SKÓRA? Od dawna wiadomo, że produkt skórzany wiąże się z wysoką jakościa i wytrzymałaością. Od początku BAnerkowego działania tylko raz odwiedziłam hurtownię by zakupić piękne, tłoczone czarne skóry ponieważ byli na nie chętni klienci. Etyczny aspekt kupowania skór zwierzęcych jest dla mnie jednak nie do przeskoczenia i odbiło się to wielkim niesmakiem mojego sumienia i nawet błyskawiczna sprzedaż BAnerek z tej skóry nie zmieniła mojego podejścia. Spokój sumienia jest dla mnie najważniejszy i nie chcę go nigdy więcej zakłócać takim działaniem, nawet gdy bardzo będziecie mnie o to prosić. Znazłam inny sposób by mieć w posiadaniu pięknie tłoczone skóry. Wy sami w zakamarkach swoich domów posiadacie skórzane ubrania, torby, którym można nadać drugie życie a niejednokrotnie są to unikatowe egzemplarze. W BAnerkowym Świecie możesz przynieść mi swoją skórę i wykonam z niej dla Ciebie BAnerkę. W produkcji codziennej korzystam ze skór meblowych - skrawki produkcyjne. Dla mnie wystarczająco duże a zbyt małe do wyprodukowania konkretnego mebla więc fabryce na nic by się juz nie przydały. Wszyscy są zadowoleni, Ziemia jest lżejsza od kolejnych "odpadów" a ja pracuję nadal ze 100% jakości skórą odporną na zarysowania. To jedna z myśli przewodnich mojego BAnerkowego Świata #UPCYCLING #SAVETHEEARTH

 

BAnerka istnieje na Polskim rynku od 2014 roku.

Znak słowno graficzny BAnerka należy do zastrzeżonych znaków towarowych #banerka ®

 

Specific References

You might also like

2020/1510

PLN190.00 PLN152.00